Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Jaskinia Raj (lub opcjonalnie Zamek  w Chęcinach), Zamek w Niedzicy,  spływ przełomem Dunajca, Szczawnica, Krościenko, szczyt Trzy Korony, Sandomierz


Organizator zapewnia:

•    Przejazd komfortowym autokarem
•    3 noclegi w pensjonacie w okolicy Czorsztyna
•    3 śniadania i 3 obiadokolacje w pensjonacie i jeden obiad w Sandomierzu
•    Opieka licencjonowanego pilota
•    Usługi przewodników licencjonowanych : górski w Pieninach, miejski w Sandomierzu
•    Opłaty i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na spływ przełomem Dunajca
•    Ubezpieczenie  NNW, KL,
•    Podatek VAT

 
Termin: do uzgodnienia (4 dni)

Cena: do uzgodnienia
zostanie skalkulowana po podaniu przez zleceniodawcę  miejsca wyjazdu oraz ilości uczestników biorących udział w wycieczce.


PROGRAM WYCIECZKI:

1.Dzień
Zbiórka uczestników,  zajęcie miejsc w autokarze a następnie wyjazd  w kierunku Chęcin. W godzinach południowych zwiedzanie z przewodnikiem  wyjątkowego arcydzieła przyrody (rezerwatu) Jaskini Raj odkrytej w 1963r.  słynącej z wyjątkowej szaty naciekowej lub zamku w Chęcinach.  W godzinach popołudniowych  przejazd na zakwaterowanie w okolicach Czorsztyna, obiadokolacja i  nocleg.    

2.Dzień
Po śniadaniu wyjazd do Niedzicy. Zwiedzanie z przewodnikiem zamku niedzickiego, którego powstanie datuje się na rok 1310 a z tarasów, którego rozciąga się przepiękny widok na zaporę na Dunajcu i Jezioro Czorsztyńskie. Następnie przejazd autokarem do przysiółka Kąty należącego do Sromowiec Wyżnych,  do przystani flisackiej. Zajęcie miejsc w pachnącej cetyną (gałązki świerczyny lub jedliny)  12 osobowej łodzi  i  ponad dwugodzinny spływ przełomem Dunajca pomiędzy szczytami Pienin. W godzinach popołudniowych przypłynięcie do Szczawnicy, zwiedzanie najpiękniejszej miejscowości położonej u podnóża Pienin obecnie uzdrowiska. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3.Dzień
Po śniadaniu przejazd do Krościenka nad Dunajcem.  Wyjście na wycieczkę pieszą z licencjonowanym  przewodnikiem górskim najpopularniejszą trasą Pienin: Krościenko-Trzy Korony-Krościenko. W trakcie wycieczki uczestnicy   podziwiać będą   florę i faunę Pienińskiego Parku Narodowego w tym  wspaniałe panoramy górskie radując oczy ich różnobarwnym kwieciem wdychając zapach kwiatów i ziół. Po 2,5 godzinnej wędrówce z przełomem Dunajca  u podnóża gór wycieczkowicze zdobędą najwyższy szczyt Pienin Trzy Korony, który jest  najliczniej odwiedzanym szczytem górskim w Polsce (982 m n. p. m) z którego rozpościera się przepiękna panorama krajobrazowa na polską i słowacką część Pienin. W godzinach popołudniowych wymarsz w drogę powrotną do Krościenka. Następnie przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4.Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Sandomierza jednego z najstarszych i bardziej znaczących miast w Polsce, którego początki datuje się na XI w. Na przestrzeni wieków miasto było grodem na wzgórzu, stolicą księstwa, siedzibą starostwa z zamkiem królewskim, warownią a wreszcie wygodną renesansową rezydencją. Uczestnicy wycieczki zwiedzą z przewodnikiem miasto i jego zabytki. W godzinach popołudniowych zjedzą obiad i udadzą się w drogę powrotną. Planowany przyjazd w godzinach wieczornych.

 

Uwagi:
1. Autokar zostanie podstawiony zgodnie z życzeniem klienta
2. Zakwaterowanie w pokojach 2/3/4 osobowych
3. Cena została skalkulowana dla grupy nie mniejszej niż 35 osób

                                                 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane
 8. Kod Antyspam*
  Kod Antyspam
  OdświeżNieprawidłowe dane