Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Pałace, kościoły pomniki Krakowskiego Przedmieścia, Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta III Wazy, wnętrza Zamku Królewskiego, Bazylika św. Jana Chrzciciela, Rynek Starego Miasta, zespół pałacowo-ogrodowy w Łazienkach Królewskich, pomnik Fryderyka Chopina, Stadion Narodowy, place: Marszałka Józefa Piłsudskiego, Teatralny i Bankowy, Grób Nieznanego Żołnierza, Teatr Wielki-Operę Narodową, Ogród Saski, letnia rezydencja króla Jana III Sobieskiego, muzeum Powstania Warszawskiego..


Organizator zapewnia:

•  transport komfortowym autokarem z klimatyzacją
•  2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym klasy turystycznej
•  2 śniadania i 2 gorące obiadokolacje i jeden obiad w drodze powrotnej
•  ubezpieczenie od NNW i KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego Signal Iduna
•  opiekę licencjonowanego pilota,
•  zwiedzanie wyszczególnionych w programie obiektów z licencjonowanym przewodnikiem lokalnym

 

Termin: do uzgodnienia
Cena: do uzgodnienia
zostanie skalkulowana po podaniu przez zleceniodawcę  miejsca wyjazdu oraz ilości uczestników biorących udział w wycieczce.


PROGRAM WYCIECZKI:

Dzień 1.

Zbiórka uczestników na 15 minut przed planowanym terminem odjazdu  autokaru, spotkanie z pilotem, pakowanie bagaży, zajęcie miejsc w autokarze, wyjazd spod szkoły, przejazd do Warszawy  Po przybyciu do stolicy naszego kraju  zwiedzanie miasta (z licencjonowanym  przewodnikiem)  rozpoczniemy od spaceru po Krakowskim Przedmieściu. Zobaczymy pałace, kościoły i pomniki usytułowane wzdłuż głównej ulicy Warszawy. Przejdziemy także  na Plac Zamkowy gdzie zobaczymy główny pomnik-symbol Warszawy –Kolumnę Króla Zygmunta III Wazy, Pałac pod Blachą a następnie zwiedzimy wnętrza Zamku Królewskiego w tym miedzy innymi Apartament Wielki Królewski i Salę Senatorską. Po wizycie w zamku Królewskim udamy się do Bazyliki Archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela, w której kryptach znajdują się grobowce zasłużonych Polaków. Po wyjściu z Katedry udamy się na Rynek Starego Miasta najbardziej malowniczego zakątka Warszawy, który często zostaje uwieczniony na obrazach bądź widokówkach. Po krótkiej przerwie przy pomniku warszawskiej Syrenki przejdziemy obok Barbakanu a następnie przez Rynek Nowego Miasta na taras widokowy przy kościele Nawiedzenia NMP. W następnej części dnia przejazd do hostelu lub ośrodka wypoczynkowego . na obiadokolację  i nocleg.  

Dzień 2.
Po śniadaniu przejedziemy autokarem do zespołu pałacowo-ogrodowego w Łazienkach Królewskich. Zobaczymy wspaniałe zabytki architektury w tym Pałac i Teatr na Wodzie, pomnik Fryderyka Chopina. Po wizycie w Łazienkach udamy się do prawobrzeżnej Warszawy. Zatrzymamy się w okolicach Stadionu Narodowego wspaniałego obiektu powstałego na EURO 2012, któremu UEFA przyznała najwyższą światową klasę (Elite). Nowoczesnym Mostem Świętokrzyskim przejedziemy do centrum miasta. Po wyjściu z autokaru udamy się na Place: Marszałka Józefa Piłsudskiego, Teatralny i Bankowy. Zobaczymy Pomnik Marszałka, Grób Nieznanego Żołnierza, Teatr Wieki- Operę Narodową i Ogród Saski. W następnej części  dnia i wrócimy do  miejsca zakwaterowania na  wcześniejszą obiadokolację a następnie udamy się do jednego z teatrów warszawskich na spektakl teatralny ( wybór teatru i sztuki do uzgodnienia po sprecyzowaniu terminu wyjazdu). Następnie powrót do  miejsca zakwaterowania na nocleg. 

Dzień 3
Po śniadaniu przejedziemy do Wilanowa. Zwiedzimy letnią rezydencje Króla Jana III Sobieskiego oraz ogrody przypałacowe. Następnie udamy się na zwiedzanie multimedialnego muzeum Powstania Warszawskiego w którym zobaczymy  cyfrowe obrazy eksponatów, dokumenty, filmy usłyszymy dźwięki, które będą nam  towarzyszyć w trakcie wirtualnego zwiedzania.  Następnie w godzinach popołudniowych  grupa uda się w drogę powrotną zatrzymując się po drodze na obiad.


Uwagi:
1. Program ma charakter ramowy w związku z powyższym kolejność zwiedzania może ulec zmianie
2. Wycieczka dochodzi do skutku przy minimum 35 osobach płacących
3. Pilot nie oprowadza grupy po muzeach lub obiektach sakralnych podczas wycieczek pełni rolę przewodnika tylko w granicach dozwolonych prawem
4. Szkoła ma obowiązek dostarczenia przed wyjazdem listy uczestników
z adresem zamieszkania i pieczątką szkoły
5. Ze względu na liczbę uczestników przewidziano miejsce dla 3 osób kadry pedagogicznej
6. Opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów są dodatkowo płatne i  pokrywają je uczestnicy po wcześniejszym uzgodnieniu dokładnego programu wycieczki.

                                                 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane
 8. Kod Antyspam*
  Kod Antyspam
  OdświeżNieprawidłowe dane