Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Pałace, kościoły pomniki Krakowskiego Przedmieścia, Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta III Wazy, wnętrza Zamku Królewskiego, Bazylika św. Jana Chrzciciela, Rynek Starego Miasta, Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, place: Marszałka Józefa Piłsudskiego, Teatralny i Bankowy, Grób Nieznanego Żołnierza, Teatr Wielki-Operę Narodową, Ogród Saski, letnia rezydencja króla Jana III Sobieskiego, muzeum Powstania Warszawskiego.


Organizator zapewnia:

• transport komfortowym autokarem z klimatyzacją
• 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym klasy turystycznej
• 2 śniadania i 2 gorące obiadokolacje i jeden obiad w drodze powrotnej
• ubezpieczenie od NNW i KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego Signal Iduna
• opiekę licencjonowanego pilota,
• zwiedzanie wyszczególnionych w programie obiektów z licencjonowanym przewodnikiem lokalnym a także autoryzowanymi przewodnikami w zwiedzanych obiektach

 
Termin: do uzgodnienia
środa, czwartek, piątek lub wtorek, środa, czwartek  ( 3 dni)

Cena: do uzgodnienia
zostanie skalkulowana po podaniu przez zleceniodawcę  miejsca wyjazdu oraz ilości uczestników biorących udział w wycieczce.


PROGRAM WYCIECZKI:

Dzień 1.

Zbiórka uczestników na 15 minut przed planowanym terminem odjazdu  autokaru, spotkanie z pilotem, pakowanie bagaży, zajęcie miejsc w autokarze, wyjazd spod szkoły, przejazd do Warszawy  Po przybyciu do stolicy naszego kraju  zwiedzanie miasta (z licencjonowanym  przewodnikiem)  rozpoczniemy od spaceru po Krakowskim Przedmieściu. Zobaczymy pałace, kościoły i pomniki usytułowane wzdłuż głównej ulicy Warszawy. Przejdziemy także  na Plac Zamkowy gdzie zobaczymy główny pomnik-symbol Warszawy –Kolumnę Króla Zygmunta III Wazy, Pałac pod Blachą a następnie zwiedzimy wnętrza Zamku Królewskiego w tym miedzy innymi Apartament Wielki Królewski i Salę Senatorską. Po wizycie w zamku Królewskim udamy się do Bazyliki Archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela, w której kryptach znajdują się grobowce zasłużonych Polaków. Po wyjściu z Katedry udamy się na Rynek Starego Miasta najbardziej malowniczego zakątka Warszawy, który często zostaje uwieczniony na obrazach bądź widokówkach. Po krótkiej przerwie przy pomniku warszawskiej Syrenki przejdziemy obok Barbakanu a następnie przez Rynek Nowego Miasta na taras widokowy przy kościele Nawiedzenia NMP. W następnej części dnia przejazd do hostelu lub ośrodka wypoczynkowego . na obiadokolację  i nocleg.  

Dzień 2.
Po śniadaniu przejedziemy autokarem do Centrum Nauki Kopernik na indywidualne zwiedzanie (Czas zwiedzania  zajmuje od 3 do 5 godzin. Centrum nie zwiedza się z przewodnikiem a na wszystkie pytania dotyczące eksponatów odpowiadają eksperci Centrum. W Koperniku nie ma przewodników tu każdy samodzielnie wybiera swoja ścieżkę zwiedzania i decyduje jakie chce przeprowadzać doświadczenia i w jakiej kolejności. Dlatego też uczestnicy wycieczki sami zwracają się do animatorów, pracujących w każdej galerii. To są eksperci i pasjonaci nauki. Oni chętnie objaśnią działanie eksponatów i opowiedzą o zjawiskach naukowych. Dlatego warto skorzystać z ich obecności i pytać dosłownie o wszystko. Animatorzy ubrani są w czerwone koszulki z logo Centrum Nauki Kopernik). Zwiedzając Centrum wejdziemy także do jednego (do wyboru) z laboratoriów: biologicznego, chemicznego fizycznego lub do pracowni robo tycznej. CNK od chwili powstania utrzymuje najsilniejszą pozycję wśród centrów nauki w Europie środkowej łącząc ludzi i organizacje naukowe  na całym świecie a także tworząc społeczność, która wierzy w rozwój poprzez naukę. Główną misją  jaka przyświeca CNK  jest zachęcenie do osobistego zaangażowania w poznanie i zrozumienie świata oraz wzięcie odpowiedzialności za zmiany zachodzące wokół nas. Po wizycie w CNK przejedziemy na Stadion Narodowy  wspaniały nowoczesny  obiekt. który  powstał na EURO 2012 a któremu UEFA przyznała najwyższą światową klasę (Elite). Po zwiedzeniu Stadionu Narodowego wrócimy do  miejsca zakwaterowania na  wcześniejszą obiadokolację a następnie udamy się do jednego z teatrów warszawskich na spektakl teatralny ( wybór teatru i sztuki do uzgodnienia po sprecyzowaniu terminu wyjazdu). Następnie powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu przejedziemy do Wilanowa. Zwiedzimy ( z przewodnikiem) letnią rezydencje Króla Jana III Sobieskiego  oraz ogrody przypałacowe. Następnie udamy się na zwiedzanie multimedialnego muzeum Powstania Warszawskiego w którym zobaczymy  cyfrowe obrazy eksponatów, dokumenty, filmy usłyszymy dźwięki, które będą nam  towarzyszyć w trakcie wirtualnego zwiedzania.  Następnie w godzinach popołudniowych  grupa uda się w drogę powrotną zatrzymując się po drodze na obiad.

 


Uwagi:

1. Program ma charakter ramowy w związku z powyższym kolejność zwiedzania może ulec zmianie
2. Wycieczka dochodzi do skutku przy minimum 32 osobach płacących i (35 uczestnikach)
3. Pilot nie oprowadza grupy po muzeach lub obiektach sakralnych podczas wycieczek pełni rolę przewodnika tylko w granicach dozwolonych prawem
4. Szkoła ma obowiązek dostarczenia przed wyjazdem listy uczestników
z adresem zamieszkania i pieczątką szkoły
5. Ze względu na liczbę uczestników przewidziano miejsce dla 3 osób kadry pedagogicznej (w cenie wycieczki)
6. Opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wliczone są w cenę wycieczki

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane
 8. Kod Antyspam*
  Kod Antyspam
  OdświeżNieprawidłowe dane