Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Wrocław ( spacer po mieście oraz panoramiczne zwiedzanie Wrocławia z pokładu statku wycieczkowego) , Zespół Klasztorny w Krzeszowie wraz z Bazyliką Mniejszą NMP jako przykład barokowego stylu w architekturze,  Świdnica wraz z  zabytkiem  kasy ,,O” wpisanym do światowego rejestru dziedzictwa światowego UNESCO Kościołem Pokoju zbudowanym bez cegieł, kamieni i gwoździ, Książ- monumentalny zespół zamkowo-ogrodowy (największy zamek gotycki a następnie przebudowany na renesansową  rezydencję na Dolnym Śląsku).


Organizator zapewnia:

•    Przejazd  autokarem klasy LUX
•    2 noclegi
•    2 śniadania i 3 obiadokolacje  2 w hotelu i jeden obiad w drodze powrotnej
•    Opieka  pilota z ramienia organizatora
•    Usługi przewodników licencjonowanych :  miejski we Wrocławiu, Książu i w Sanktuarium w Krzeszowie
•    Opłaty i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na rejs statkiem po Odrze
•    Ubezpieczenie  NNW, KL
•    Podatek VAT
•    Opłata  klimatyczna

 
Termin: do uzgodnienia (4 dni)

Cena: do uzgodnienia
zostanie skalkulowana po podaniu przez zleceniodawcę  miejsca wyjazdu oraz ilości uczestników biorących udział w wycieczce.


PROGRAM WYCIECZKI:

1.Dzień
Zbiórka uczestników przed Kościołem Parafialnym w Konstancinie. Uroczysta Masza Św. a następnie wyjazd  w kierunku Wrocławia ,,Wenecji Północy” (miasto to zostało obdarzone na równi z takimi miastami jak Sankt-Petersburg, Sztokholm, Amsterdam inną potoczną  nazwą  ze względu na krajobraz ukształtowany przez wodę, kręte wąskie uliczki, urocze zaułki, zabytkową zabudowę spowitą poranną mgłą).  Przyjazd do Wrocławia ok. godz. 13-tej.   Spacer po Ostrowie Tumskim (katedra św. Jana Chrzciciela, pl. katedralny, ogrody biskupie, spacer uliczkami wyspy, most zakochanych, kościół Mariacki, bulwar Piotra Włostowicza)  a następnie rejs statkiem wycieczkowym podczas, którego licencjonowany przewodnik miejski zapozna uczestników wycieczki  z głównymi zabytkami miasta (rejs po Odrze jest jedną z największych atrakcji Wrocławia dzięki, któremu można podziwiać wspaniałą panoramę tego miasta oraz jego zespół architektoniczny a w szczególności jego najstarszą część). Następnie przejazd do Krzeszowa zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2.Dzień
We wczesnych godzinach porannych Msza Św. śniadanie a następnie spotkanie z przewodnikiem i  zwiedzanie głównego sanktuarium i miejsca pielgrzymkowego Diecezji Legnickiej. Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej to przede wszystkim Bazylika Mniejsza p.w. Wniebowzięcia NMP – piękna późnobarokowa świątynia z przebogatym wnętrzem, nazywana Europejską Perłą Baroku, w której na szczególną uwagę zasługuje ołtarz główny z monumentalnym obrazem Wniebowzięcia NMP, zespół fresków o tematyce biblijnej
i zakonnej oraz organy koncertowe (przez wielu uważane za najlepiej zachowane organy barokowe w tej części Europy).  Po wyjściu z Bazyliki uczestnicy (ministranci) przejdą do kościoła p.w. św. Józefa  gdzie zostaną zapoznani z cyklem fresków „Śląskiego Rembrandta” M. Willmanna „Radości i troski św. Józefa” - prezentującym w niespotykany sposób sceny z życia św. Rodziny. Następnie po krótkim odpoczynku  w godzinach popołudniowych  zwiedzanie Mauzoleum Piastów Świdnicko-Jaworskich, w którym w gotyckich sarkofagach spoczywają szczątki fundatorów krzeszowskiego opactwa. Następnie powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

3.Dzień
Po Mszy Św. zjedzeniu śniadania wykwaterowaniu wyjazd do Książa pod Wałbrzychem na zwiedzanie z licencjonowanym przewodnikiem  jednego z największych zamków w Europie, trzeciego pod względem wielkości w Polsce i największego na Dolnym Śląsku. Zamek założony został w XIII w. Po licznych przebudowach jest mieszanką wielu stylów w architekturze i obecnie liczy 400 pomieszczeń. Następnie w godzinach popołudniowych, krótkiej przerwie, przejazd do Świdnicy gdzie uczestnicy zwiedzą zabytek architektury wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO ,,Kościół Pokoju” wybudowany bez użycia cegieł, kamieni i gwoździ. Po krótkiej przerwie zjedzeniu obiadokolacji wyjazd w drogę powrotną do Konstancina. Planowany przyjazd ok. godz. 3-4 nad ranem. 

 

Uwagi:
1. Autokar zostanie podstawiony zgodnie z życzeniem klienta
2. Zakwaterowanie w pokojach 2/3/4 osobowych
3. Cena została skalkulowana dla grupy nie mniejszej niż 35 osób

                                                 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane
 8. Kod Antyspam*
  Kod Antyspam
  OdświeżNieprawidłowe dane