Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Wrocław ( spacer po mieście oraz panoramiczne zwiedzanie Wrocławia z pokładu statku wycieczkowego) , Szklarska Poręba, Praga ( Hradczany, Zamek Praski, Złota Uliczka, ogrody Wallensteina, Most Karola, Rynek Starego Miasta z Ratuszem i zegarem Orloj, wycieczka piesza w Karkonosze (Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej, wodospad Szklarki, wodospad Kamieńczyka), Świdnica, Kościół Pokoju.


Organizator zapewnia:

•    Przejazd komfortowym autokarem
•    3 noclegi  w Szklarskiej Porębie
•    3 śniadania i 3 obiadokolacje w pensjonacie i jeden obiad w drodze powrotnej
•    Opieka licencjonowanego pilota
•    Usługi przewodników licencjonowanych : górski w Karkonoszach, miejski we Wrocławiu i w Pradze oraz wjazd wyciągiem na Szrenicę
•    Opłaty i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na rejs statkiem po Odrze
•    Ubezpieczenie  NNW, KL,
•    Podatek VAT
•    Opłata  klimatyczna za pobyt w Szklarskiej Porębie

 
Termin: do uzgodnienia

Cena: do uzgodnienia
zostanie skalkulowana po podaniu przez zleceniodawcę  miejsca wyjazdu oraz ilości uczestników biorących udział w wycieczce.


PROGRAM WYCIECZKI:

1.Dzień
Zbiórka uczestników  a następnie wyjazd  w kierunku Wrocławia ,,Wenecji Północy” (miasto to zostało obdarzone na równi z takimi miastami jak Sankt-Petersburg, Sztokholm, Amsterdam inną potoczną  nazwą  ze względu na krajobraz ukształtowany przez wodę, kręte wąskie uliczki, urocze zaułki, zabytkową zabudowę spowitą poranną mgłą).  Przyjazd do Wrocławia ok. godz. 13-tej.   Spacer po Ostrowie Tumskim (katedra św. Jana Chrzciciela, pl. katedralny, ogrody biskupie, spacer uliczkami wyspy, most zakochanych, kościół Mariacki, bulwar Piotra  Włostowicza)  a następnie rejs statkiem wycieczkowym podczas, którego licencjonowany przewodnik miejski zapozna uczestników wycieczki  z głównymi zabytkami miasta (rejs po Odrze jest jedną z największych atrakcji Wrocławia dzięki, któremu można podziwiać wspaniałą panoramę Wrocławia jego zespół architektoniczny a w szczególności jego najstarszą część). Następnie przejazd do Szklarskiej Poręby zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. Dla chętnych spacer po najbliższej okolicy.   

2.Dzień
Po śniadaniu we wczesnych godzinach rannych spotkanie z przewodnikiem i przejazd autokarem przez przejście graniczne Jakuszyce-Harrachov do Pragi. Ci, którzy wiedzieli już Pragę zwykli określać ją "złotym miastem’’ lub "magiczną stolicą Europy”, która mimo upływu czasu nic nie straciła ze swojej świetności. I tak jak kiedyś urzekła Kartezjusza, Mozarta, Camusa potrafi to czynić nadal. Dziś to także miasto Vaclava Havla, Franza Kafki, Heleny Vondraćkovej czy Bogumila Hrabala. Warto zatem pójść w ich ślady i poddać się urokowi tego bajkowego czaru jaki je otacza. W tym mieście to co minęło przeplata się z codziennością dnia dzisiejszego. Każdy kto odwiedzi to miasto będzie oczarowany niezwykłą atmosferą barokowych pałaców, kościołów, gotyckich wież, renesansowych i secesyjnych domów mieszczańskich a także zapachem roznoszącym się z wielu karczm, w których każdy zdrożony turysta pożywi się daniem z tradycyjnej kuchni i z przyjemnością wychyli kufel czeskiego wyśmienitego piwa. Zwiedzanie Pragi rozpoczynamy od  najstarszego ośrodka władzy jaki powstał w Czechach  Hradczan (historia Pragi rozpoczyna się wraz z budową zamku założonego w IX wieku przez księcia Borzywoja)  następnie  zwiedzimy: Zamek Praski (pochodzący z XI w. siedziba królów Czech), Bazylikę św. Jerzego, Złotą Uliczkę (zwaną również Aleją Złotników, to na tej ulicy próbowano odkryć tajemnicę wiecznego życia i wytwarzania złota a w domu nr 22 przez jakiś czas mieszkał Franz Kafka) Most Karola, (który jest najbardziej znanym zabytkiem Pragi i najchętniej odwiedzanym przez turystów miejscem można tu spotkać setki ciekawych ludzi z całego świata, wypełniają go stragany z wyrobami rzemieślników oraz pamiątkami). Plac Wacława (miejsce historycznych wydarzeń, to tu proklamowano pierwszą republikę, stąd ruszyły pochody manifestantów w 1989, które doprowadziły do ,,aksamitnej rewolucji”. dawniej średniowieczny targ koński obecnie szeroka aleja głównie dla pieszych jest teraz praskim odpowiednikiem francuskich Pól Elizejskich), Nowe Miasto (nowoczesne sklepy, kawiarnie i kasyna oraz centrum biznesowo-handlowe),  Stare Miasto (najstarsza część Pragi gdzie zachował się średniowieczny układ ulic z ciemnymi zaułkami i wąskimi uliczkami na Rynku Starego Miasta zobaczymy ratusz ze słynnym zegarem astronomicznym Orloj , kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa, dojdziemy do Bramy Prochowej, scesyjnego Domu Miejskiego, Uniwersytetu Karola. Czas wolny a następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski. Około 21 powrót do Szklarskiej Poręby na obiadokolację i nocleg.

3.Dzień
Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem wjazd wyciągiem krzesełkowym na Szrenicę (1362 m. n.p.m. )  której wierzchołek położony nad górną granicą lasu jest znakomitym punktem widokowym na Karkonosze i góruje nad Szklarską Porębą. Po wjechaniu na szczyt wejście do     budynku schroniska.  Po krótkim odpoczynku  wypiciu ,,herbaty z cytryną” spacer grzbietami Karkonoszy do źródeł Łaby następnie zjazd kolejką do Szklarskiej Poręby. Zwiedzanie Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej, Chaty Walońskiej oraz   podziwianie jednego z piękniejszych wodospadów Karkonoszy, wodospadu  rzeki Szklarki (Szklarka na enklawie Karkonoskiego Parku Narodowego płynie kaskadami i progami a najwyższym progiem jest właśnie wodospad Szklarki gdzie woda spada z 13,3 m). Powrót do hotelu na obiadokolację.

4.Dzień
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejazd nad wodospad Kamieńczyka ( podziwianie   najwyższego wodospadu w polskich Karkonoszach, którego trzy kaskady mają łącznie 27 metrów wysokości). Następnie wyjazd w drogę powrotną do Szepietowa. W  drodze powrotnej postój w Świdnicy i zwiedzanie Kościoła Pokoju wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO (Świątynia powstała w 1658r. i jest jednym z największych drewnianych kościołów w Europie, w którym zachowały się przepiękne polichromie i zdobienia). Przerwa na obiad.  Przyjazd  w godzinach wieczornych.  


Uwagi:
1. Autokar zostanie podstawiony zgodnie z życzeniem klienta
2. Zakwaterowanie w pokojach 2/3 osobowych
3. Cena została skalkulowana dla grupy nie mniejszej niż 35 osób

                                                 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane
 8. Kod Antyspam*
  Kod Antyspam
  OdświeżNieprawidłowe dane