Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Biuro Podróży Mondo Travel mieści się w Warszawie. Posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa mazowieckiego wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, a także aktualną gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń SA Signal Iduna.

Opierając się na zdobytym wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie turystyki kierujemy naszą ofertę usług turystycznych do najbardziej wymagających klientów zarówno indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Specjalizujemy się w krótkich wyjazdach lotniczych jak również autokarowych do Europy południowej w szczególności do Włoch.

Naszą pasją jest słoneczna Italia, poznawanie kultury, sztuki, obyczajów w każdym nawet najbardziej odległym jej zakątku. Obecnie oferujemy pobyty w miastach sztuki: Rzym, Wenecja, Florencja, Neapol oraz obozy młodzieżowe na wybrzeżu Morza Jońskiego i Tyreńskiego, konferencje, kongresy, zjazdy przygotowane w ciekawych miejscach i obiektach z profesjonalną obsługą a także pielgrzymki dla parafii, stowarzyszeń i grup zorganizowanych do Stolicy Apostolskiej oraz innych sanktuariów włoskich takich jak: San Giovanni Rotondo, Loreto, Asyż, Manopello, Lanciano. Pasjonatów ,,białego szaleństwa” w okresie zimowym zapraszamy w Dolomity i Alpy włoskie.

Sztandarowym ,,produktem” naszego biura jest niepowtarzalna wycieczka samolotowa jak i autokarowa ,,Sekrety Watykanu”. Zapraszamy do wspólnego poznawania Włoch i reszty Europy.

Zespół Mondo Travel -Podróże to TU!