Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym 4 dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Pielgrzymka do Sw Rity Wycieczka do Mediolanu Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu Toskania od Florencji do Pizy (8 dni) 51 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Jesienny weekend w Rzymie 51 Rocznica Śmierci Ojca Pio Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni
preload image preload image

Pielgrzymka do Watykanu i Rzymu

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1590 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio w rocznicę śmierci

8 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2190 PLN / os

Pielgrzymka do Ojca Pio

6 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

tylko 1990 PLN / os

City Break Rzym

4 dni z wylotem z Modlina lub Krakowa

od 1390 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 1990 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Pielgrzymka do św. Rity

6 dni z wylotem z Warszawy

od 2190 PLN / os

Mediolan stolica mody

4 dni z wylotem z Gdańska, Krakowa, Modlina i Wrocławia

od 1490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1390 PLN / os

Pielgrzymka do Rzymu - San Giovanni Rotondo

6 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 2290 PLN / os

Toskania od Florencji do Pizy

8 dni z wylotem z lotn. Gdańsk-Rębiechowo

od 2790 PLN / os

51 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2390 PLN / os

Jesienny weekend w Rzymie

5 dni z wylotem z Modlina/Krakowa

od 1850 PLN / os

51 Rocznica Śmierci Ojca Pio

8 dni z wylotem z Warszawy

od 2390 PLN / os

Pielgrzymka do sanktuariów Włoch z rejsem na wyspę Capri

10 dni z wylotem z Warszawy

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Rzym, Watykan, Monte Cassino, Neapol, Capri, Bari, Alberobello,  San Giovani Rotondo, Monte Sant Angelo. 


Organizator zapewnia:

 • Przelot do Rzymu i z powrotem z lotniska Warszawa-Okęcie rejsową linią lotniczą Alitalia
 • Transfery lotnisko-hotel-lotnisko
 • Wycieczka do Neapolu i Monte Cassino autokarem ( w cenie wycieczki)
 • Noclegi: 7 noclegów we Włoszech w hotelach ***
 • Wyżywienie :7 śniadań wzmocnionych oraz 7 obiadokolacji (woda, sok inne napoje np: kawa herbata a także  napoje alkoholowe płatne we własnym zakresie)
 • Ubezpieczenie NNW, KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego EVR
 • Opłatę za każdego uczestnika w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym
 • Opiekę licencjonowanego pilota
 • Opiekę duchową księdza
 • Codzienną Mszę Świętą na trasie pielgrzymki

 
Termin: 18.09-25.09.2019  (8 dni, samolot) 

Cena: 2390 PLN   Miejsca zostały wyprzedane

 

Warunki płatności:
Przy zakupie wycieczki należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Dopłata do 100% ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu, przesłana na konto bankowe podane w formularzu umowy-zgłoszenia.

Środek lokomocji: Samolot, autokar.

Skąd wyjazd:  Lotnisko Warszawa Okęcie

 

PROGRAM RAMOWY

1.Dzień 18.09.2019

Zbiórka uczestników na lotnisku  Warszawa-Okęcie. Przelot do Rzymu linią lotniczą Alitalia.  Po przylocie panoramiczny objazd stolicy Włoch (ścisłego centrum) Plac Wenecki, Pomnik Nieznanego  Żołnierza, Kapitol, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Koloseum. Forntanna di Trevi, Plac Hiszpański. Następnie transfer do hotelu zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg

2.Dzień 19.09.2019

Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Msza Święta w Bazylice św. Piotra
w Kaplicy św. Sebastiana  przy grobie św. Jana Pawła II (o ile to będzie możliwe, w przeciwnym razie  Masza Święta odbędzie się w Grotach Watykańskich lub w Kaplicy Polskiej). Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II, krótka indywidualna modlitwa przy grobie świętego  następnie  zwiedzanie  Placu Św. Piotra z niezwykłą kolumnadą Berniniego, Spiżową Bramą oraz słynnym oknem Pałacu Papieskiego. W godzinach popołudniowych wyjazd z Rzymu. Przejazd autostradą Del Sol do m. i na wzgórze Monte Cassino. Wjazd autokarem na wzgórze Monte Cassino miejsce heroicznych walk wojsk polskich w czasie II wojny światowej o przełamanie Linii Gustawa. Wizyta na cmentarzu żołnierzy II Korpusu Polskiego, zapalenie znicza i złożenie kwiatów na grobie gen. Władysława Andersa. Wizyta w Opactwie św. Benedykta na Monte Cassino. Przejazd do hotelu na nocleg w okolicach Neapolu nad morzem tyrreńskim zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.

3.Dzień 20.09.2019

Po  śniadaniu  przejazd do  grobu  Ojca Dolindo włoskiego księdza oraz tercjarza franciszkańskiego prowadzącego życie apostolskie, cieszącego  się wielkim szacunkiem św. Ojca Pio, który za życia  doświadczał spotkań z Jezusem przez wiele lat i spisywał je w swoim dzienniku. Podczas jednego z objawień Jezus przekazał mu słowa niezwykłej modlitwy, która dzisiaj jest niezwykle popularna – „Jezu, Ty się tym zajmij”.  Po indywidualnej modlitwie  u Ojca Dolindo przejazd do portu w Neapolu lub Sorrento.  Rejs statkiem na malowniczą  wyspę Capri położoną na Morzu Tyrreńskim. Zwiedzanie wyspy, wejście  na punkt widokowy, z którego rozpościera się  zapierający dech w piersiach widok na lazurowe morze. Następnie wizyta na  plaży.  Dla chętnych kąpiel w morzu i plażowanie. Po południu rejs powrotny do Neapolu. Po opuszczeniu pokładu  statku przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4.Dzień 21.09.2019

Po śniadaniu przejazd  autokarem do centrum Bari –stolicy regionu Apulia.   Zwiedzanie miasta związanego z królową Boną oraz św. Mikołajem. Pielgrzymi z Polski przybywający do grobu św. Mikołaja nie zawsze pamiętają, że bazylika dedykowana świętemu kryje również marmurowy grobowiec królowej Bony Sforzy, żony Zygmunta I Starego. Królowa Bona wyjechała z Polski pozostawiając w niej włoszczyznę. Jej marzeniem było dożyć swoich dni w ukochanym Bari. Umarła otruta przez jednego ze swoich dworzan w 1557 r. Jej grobowiec stanowi dziś jedną z osobliwości bazyliki di San Nicola a jednocześnie polsko-włoski ślad historii Europy. Niejedyny zresztą w Bari, bowiem tutejsze lotnisko nazwane zostało ku czci Jana Pawła II-Karol Wojtyła Airport. Po wizycie w katedrze przejście do kościoła św. Marka, Zamku Fryderyka Szwabskiego a także pod Kolumnę Sprawiedliwości.
W godzinach popołudniowych wyjazd z Bari i przejazd do miasteczka Polignano a Mare –nadmorskiego kurortu położonego na malowniczym skalnym klifie z wieloma jaskiniami. Czas wolny. Dla chętnych za dodatkową opłatą degustacja lokalnych wyrobów. W godzinach wieczornych  przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5.Dzień 22.09.2019

Po śniadaniu przejazd do małego miasteczka Alberobello przypominającego wioskę hobbitów lub wioskę smerfów, w którym będzie można zobaczyć kilkaset  malutkich domków zbudowanych na planie koła i zwieńczonych stożkowymi dachami, których białe ściany przyozdobione są licznymi donicami kolorowych kwiatów do tego nieziemskiego obrazu trzeba dołożyć wyśmienitą kuchnię i śródziemnomorską roślinność. Po miasteczku spaceruje się krętymi wąskimi uliczkami wijącymi się w gorę i w dół wokół, których są usytułowane są małe podwórka ozdobione donicami kwiatów i sagowców, krzewami róż i jaśminu.  To właśnie to urokliwe miasteczko Alberobello jedyne w swoim rodzaju  trafiło na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Czas wolny. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo miejsca szczególnej posługi Francesco Forgione (Ojca Pio) a także miejsca szczególnego kultu świętego zakonnika do którego przybywają niezliczone rzesze pątników by dziękować za łaski jakie za jego przyczyną otrzymali lub chcą otrzymać oraz prosić o jego wstawiennictwo u Boga. Przyjazd do hotelu na obiadokolację. Zakwaterowanie grupy. Dla chętnych wyjście na czuwanie modlitewne ku czci Ojca Pio.

6.Dzień 23.09.2019

Po śniadaniu  indywidualna  modlitwa przy grobie świętego oraz zwiedzanie  miejsc związanych z życiem i posługą św. Ojca Pio  w tym miedzy innymi Stary Kościół i Krypta, klasztor, cela i Muzeum.  Czas wolny.
Wieczorem dla chętnych przejście do Sanktuarium na uroczyste wspomnienie Świętego Ojca Pio, udział w nabożeństwie światła i procesji. Po zakończeniu  rocznicowych obchodów śmierci Ojca Pio powrót do hotelu  na nocleg.

7.Dzień 24.09.2019

Po śniadaniu przejazd autokarem do Sanktuarium  Monte Sant Angelo  najsławniejszej na całej ziemi groty św. Michała Archanioła, w której objawił się on ludziom. Następnie przejazd autokarem w okolice Rzymu. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

8.Dzień 25.09.2019

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu transfer na lotnisko i wylot do Polski. Przylot do Warszawy na lotnisko Warszawa-Okęci

 

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
 • transportu wodolotem na rajską wyspę Capri i powrót do Neapolu lub Sorento
 • opłat za przewodników lokalnych
 • biletów komunikacji miejskiej w Rzymie
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego (600 PLN)
 • systemu nagłaśniającego dla grupy tour guide
 • transferów lotnisko-hotel-lotnisko

Razem około 125 EURO/os. płatne u pilota na miejscu

 

Uwagi:

1. poruszanie się po Rzymie odbywa się komunikacją miejską
2. napoje do obiadokolacji  płatne we własnym zakresie (kawa herbata a także napoje alkoholowe)
3. kolejność zwiedzania może ulec zmianie
5. istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3% ceny pielgrzymki (opłata za w/w ubezpieczenie płatna przy wpłacie zaliczki)
6. przelot z lotniska Warszawa Okęcie do Rzymu  i z powrotem odbywa się rejsową linią lotniczą Alitalia zarówno z bagażem podręcznym o wadze 8 kg jak i bagażem rejestrowanym  23 kg

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane