Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Orvieto, Asyż, Cascia, Roccaporena, Alba Adriatica, Monte Sant Angelo, San Giovanni Rotondo, Monte Cassino


Organizator zapewnia:

 • Przelot do Rzymu i z powrotem z lotniska Warszawa-Okęcie rejsową linią lotniczą Alitalia zarówno z bagażem podręcznym 8 kg w wymiarach: wysokość 55 cm, szerokość 35 cm głębokość 25 cm a także z bagażem rejestrowanym o maksymalnej wadze do 23 kg.
 • Noclegi: 7 noclegów we Włoszech w hotelach ***
 • Wyżywienie :7 śniadań wzmocnionych oraz 7 obiadokolacji (woda, sok inne napoje np: kawa herbata a także napoje alkoholowe płatne we własnym zakresie)
 • Ubezpieczenie NNW, KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego EVR
 • Opłatę za każdego uczestnika w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym
 • Opiekę licencjonowanego pilota
 • Opiekę duchową księdza
 • Codzienną Mszę Świętą w czasie trwania pielgrzymki w Sanktuariach Włoch

 
Termin: 18.09-25.09.2020  (8 dni, samolot) 

Cena: 2790 PLN

 

Warunki płatności:
Przy zakupie wycieczki należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Dopłata do 100% ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu, przesłana na konto bankowe podane w formularzu umowy-zgłoszenia.

Środek lokomocji: Samolot, autokar

Skąd wyjazd:  Lotnisko Warszawa Okęcie

 

PROGRAM RAMOWY

1.Dzień 18.09.2020
Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa-Okęcie o godz. 10.05. Wylot do Rzymu o godz. 12.05. Po przylocie (godz. 14.25) przejazd autokarem do Orvieto do malowniczo położonego miasteczka leżącego na płaskowyżu w regionie Umbria. Wjazd koleją na plac centralny miasta i zwiedzanie Katedry nazywanej „lilią wszystkich katedr” jednej z najwspanialszych budowli gotyckich we Włoszech. Spacer po mieście powrót do autokaru i przejazd w okolice Asyżu na obiadokolację i nocleg. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2.Dzień 19.09.2020

Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Asyżu -mistycznego serca Włoch. Wizyta w Bazylice świętego Franciszka z grobem w dolnej części gotyckiej Bazyliki. Zwiedzanie górnej Bazyliki w której znajduje się cykl fresków Giotta stanowiących arcydzieło gotyku, następnie spacer po średniowiecznym centrum miasta, plac centralny, świątynia Minerwy i miejsca związane z Franciszkiem-Patronem Włoch. Następnie przejazd do Bazyliki Santa Maria degli Angeli z Porcjunkuli –miejscem będącym kolebką zakonu franciszkańskiego a także miejsca śmierci świętego Franciszka w dolnym Asyżu. Msza Święta i powrót do hotelu na kolacje i nocleg.

3.Dzień 20.09.2020

Po śniadaniu przejazd autokarem do miejscowości Roccaporena-miejsca narodzin św. Rity. Zwiedzanie miasteczka. Po krótkiej wizycie w miasteczku Przejazd do miejscowości Cascia w regionie Umbria. To właśnie w tym miasteczku św. Rita wstąpiła do klasztoru św. Marii Magdaleny i to w tym miasteczku znajduje się sanktuarium jej poświęcone. Zapoznanie się z historią sanktuarium. Modlitwa przy grobie Świętej, która jest patronką od spraw trudnych i beznadziejnych. Udział w Mszy Świętej. Czas wolny na indywidualną modlitwę i zakup pamiątek. Następnie przejazd do hotelu nad morzem adriatyckim na obiadokolację i nocleg.

3.Dzień 21.09.2020

Po śniadaniu Msza Święta następnie plażowanie w miejscowości położonej nad Morzem Adriatyckim - Alba Adriatica w regionie Abruzja we Włoszech. Miejscowość która istnieje od 1956 roku. Wcześniej znana była jako Tortoreto Stazione. Z czasem, dzięki dużemu rozwojowi turystyki, usamodzielniła się. Alba Adriatica posiada piękną plażę oraz bardzo dobre jakościowo restauracje z lokalnymi przysmakami. Po przyjeździe
i zakwaterowaniu w hotelu czas wolny dla uczestników pielgrzymki na plażowanie, kąpiel w Adriatyku, spacer po plaży, degustację lokalnych przysmaków w miejscowych nadmorskich tawernach. Wieczorem obiadokolacja w hotelu i nocleg.

4.Dzień 22.09.2020

Po śniadaniu przejazd do Po śniadaniu przejazd autokarem do Sanktuarium Monte Sant Angelo najsławniejszej na całej ziemi groty św. Michała Archanioła, w której objawił się on ludziom. Po wizycie w Sanktuarium przejazd autokarem do San Giovanni Rotondo miejsca szczególnej posługi Francesco Forgione (Ojca Pio) a także miejsca szczególnego kultu świętego zakonnika do którego przybywają niezliczone rzesze pątników by dziękować za łaski jakie za jego przyczyną otrzymali lub chcą otrzymać oraz prosić o jego wstawiennictwo u Boga. Przyjazd do hotelu zakwaterowanie, obiadokolacja, zakwaterowanie grupy odpoczynek przed wieczornymi uroczystościami w San Giovanni Rotondo. Dla chętnych wyjście na czuwanie modlitewne ku czci Ojca Pio. Nocna Msza Święta.

6.Dzień 23.09.2020

Po śniadaniu indywidualna modlitwa przy grobie świętego oraz zwiedzanie miejsc związanych z życiem i posługą św. Ojca Pio w tym miedzy innymi Stary Kościół i Krypta, klasztor, cela i Muzeum. Czas wolny. Wieczorem dla chętnych przejście do Sanktuarium na uroczyste wspomnienie Świętego Ojca Pio, udział w nabożeństwie światła i procesji. Po zakończeniu rocznicowych obchodów śmierci Ojca Pio powrót do hotelu na nocleg.

7.Dzień 24.09.2020

Po śniadaniu przejazd na Monte Cassino. Wjazd autokarem na wzgórze Monte Cassino- miejsce heroicznych walk wojsk polskich w czasie II wojny światowej o przełamanie Linii Gustawa. Wizyta na cmentarzu żołnierzy II Korpusu Polskiego, zapalenie znicza i złożenie kwiatów na grobie gen. Władysława Andersa. Msza Polowa na cmentarzu. Wizyta w Opactwie św. Benedykta na Monte Cassino. Przejazd do hotelu na obiadokolację nocleg w okolicach lotniska Fiumicino.

8.Dzień 25.09.2020

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu transfer na lotnisko. Wylot do Polski o godz. 08.50 Przylot do Warszawy na lotnisko Warszawa-Okęcie ok. godz. 11.15.

 

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
 • opłat za przewodników lokalnych
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego (600 PLN)
 • systemu nagłaśniającego dla grupy tour guide guide dla każdego uczestnika pielgrzymki
 • transferów lotnisko-hotel-lotnisko

Razem około 125 EURO/os. płatne u pilota na miejscu

 

Uwagi:

1.Przejazd przez Włochy autokarem klasy lux
2.Napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie
3.Kolejność zwiedzania może ulec zmianie
5.Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3% ceny pielgrzymki (opłata za w/w ubezpieczenie płatna przy wpłacie zaliczki) lub 9% dla osób chorych przewlekle
6.Przelot z lotniska Warszawa Okęcie do Rzymu i z powrotem odbywa się rejsową linią lotniczą Alitalia zarówno z bagażem podręcznym o wadze 8 kg jak i bagażem rejestrowanym 23 kg

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane
 8. Kod Antyspam*
  Kod Antyspam
  OdświeżNieprawidłowe dane