Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Zwiedzane miejsca: Monte Cassino, Neapol, San Giovanni Rotondo, Pietrelcina, Rzym, Watykan.


Organizator zapewnia:

 • Przelot z lotniska Warszawa-Okęcie włoską linia lotniczą Alitalia zarówno bagażem podręcznym 8 kg jak i rejestrowanym 23 kg
 • Opłaty lotniskowe
 • 5 noclegów w hotelach *** (Włochy)
 • 5 śniadań wzmocnionych plus 5 gorących obiadokolacji
 • Transport włoskim autokarem klasy LUX
 • Ubezpieczenie od NNW, KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego EVR
 • Podatek VAT,
 • Opiekę licencjonowanego pilota
 • Opiekę duchową księdza w czasie trwania pielgrzymki
 • Codzienną Mszę Świętą 

Termin: 21-26.09.2020 (6 dni, samolot)

Cena: 2490 PLN

 

Warunki płatności:
Przy zakupie wycieczki należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Dopłata do 100% ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu, przesłana na konto bankowe podane w formularzu umowy-zgłoszenia.

Środek lokomocji: Samolot, autokar.

Skąd wyjazd:  Lotnisko Warszawa-Okęcie

 

PROGRAM RAMOWY

1.Dzień: 21.09.2020

Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa-Okęcie o godz. 10:00. Przelot do Rzymu Po przylocie do Stolicy Wiecznego Miasta o godz. 14:25 transfer do hotelu w okolicy Neapolu. Po drodze przejazd autokarem autostradą Del Sol do Monte Cassino. Wjazd na wzgórze Monte Cassino miejsce heroicznych walk wojsk polskich w czasie II wojny światowej o przełamanie Linii Gustawa. Wizyta na cmentarzu żołnierzy II Korpusu Polskiego, Msza Polowa celebrowana przez opiekuna duchowego następnie zapalenie znicza i złożenie kwiatów na grobie gen. Władysława Andersa i wizyta w Opactwie św. Benedykta na Monte Cassino. Następnie przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2.Dzień: 22.09.2020

Po śniadaniu przejazd do Neapolu do grobu Ojca Dolindo włoskiego księdza oraz tercjarza franciszkańskiego prowadzącego życie apostolskie, cieszącego się wielkim szacunkiem św. Ojca Pio, który za życia doświadczał spotkań z Jezusem przez wiele lat i spisywał je w swoim dzienniku. Podczas jednego z objawień Jezus przekazał mu słowa niezwykłej modlitwy, która dzisiaj jest niezwykle popularna – „Jezu, Ty się tym zajmij”. Po indywidualnej modlitwie u Ojca Dolindo przejazd do centrum Neapolu. Następnie wizyta w Katedrze św. Januarego, której początki sięgają XIII w. Katedra słynie z cudu przemiany krwi patrona z postaci skrzepłej w płynną oraz XVII wiecznej Kaplicy renesansowej krypty z urną szczątków świętego. Po zwiedzeniu Katedry, spacer uliczkami starówki wpisanej na listę UNESCO, przejście przez dzielnicę szopkarzy neapolitańskich, wejście do Kościóła Santa Chiara. W godzinach popołudniowych przejazd autokarem do San Giovanni Rotondo miejsca szczególnej posługi Francesco Forgione (Ojca Pio) a także miejsca szczególnego kultu świętego zakonnika do którego przybywają niezliczone rzesze pątników by dziękować za łaski jakie za jego przyczyną otrzymali lub chcą otrzymać oraz prosić o jego wstawiennictwo u Boga. Przyjazd do hotelu na obiadokolację. Zakwaterowanie grupy. Dla chętnych wyjście na nocne czuwanie modlitewne ku czci Ojca Pio.

3.Dzień: 23.09.2020

Po śniadaniu indywidualna  modlitwa przy grobie świętego oraz zwiedzanie  miejsc związanych z życiem i posługą św. Ojca Pio  w tym miedzy innymi Stary Kościół i Krypta, klasztor, cela i Muzeum. Czas wolny. Wieczorem dla chętnych przejście do Sanktuarium na uroczyste wspomnienie Świętego Ojca Pio, udział w nabożeństwie światła i procesji. Po zakończeniu  rocznicowych obchodów śmierci Ojca Pio powrót do hotelu  na nocleg.

4.Dzień: 24.09.2020

Po śniadaniu przejazd do Pietrelciny – miasta położonego w pobliżu Neapolu w regionie Kampania- miejsca urodzenia św. Ojca Pio. „To w tym miasteczku wszystko się zaczęło”. W roku 1887 przyszedł na świat Francesco Forgione, zwany później Ojcem Pio – i zarazem jeden z najsłynniejszych stygmatyków w historii Kościoła. Zwiedzanie domów Ojca Pio, Kościoła Matki Bożej Anielskiej z którym wiążą się pierwsze chwile Ojca Pio a także Placu Zwiastowania, w którym koncertowało się życie miejscowej społeczności w której dorastał Ojciec Pio. Następnie Msza Święta w Kościele Matki Bożej Anielskiej. Po Mszy Świętej czas wolny. W godzinach popołudniowych przejazd autokarem do Rzymu. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

5.Dzień: 25.09.2020

Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Następnie Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra w Rzymie z licencjonowanym przewodnikiem. Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II. W godzinach  popołudniowych zwiedzanie Rzymu starożytnego: Forum Romanum, Koloseum (z zewnątrz) Placu Weneckiego a także Palcu Hiszpańskiego ze słynnymi „Schodami Hiszpańskimi”. Czas wolny. Następnie powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg

6.Dzień: 26.09.2020

Śniadanie w formie pakietu. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i wylot do Polski o godzinie 08:50. Planowany przylot na lotnisko Warszawa Okęcie o godz. 11:15.

 

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
 • opłat za przewodników lokalnych
 • podatku miejskiego w Rzymie
 • biletów komunikacji miejskiej w Rzymie
 • transferów lotnisko-hotel-lotnisko
 • systemu nagłaśniającego dla grupy tour guide

Razem około 95 EURO/os. płatne u pilota na miejscu  

Uwagi:

1. dopłata do pokoju jednoosobowego 500 PLN
2. opłaty za napoje do obiadokolacji we własnym zakresie
3. poruszanie się po Rzymie odbywa się komunikacją miejską
4. kolejność zwiedzania może ulec zmianie
5. spotkanie z pilotem nastąpi w porcie wylotu
6.  istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji a także ubezpieczenia się na wyższą kwotę ubezpieczenia
7. w czasie trwania pielgrzymki- codzienna Msza Święta celebrowana przez opiekuna duchowego

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane
 8. Kod Antyspam*
  Kod Antyspam
  OdświeżNieprawidłowe dane