Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Szanowni Państwo!
tour guide systemNasze Biuro Podróży  ma także w swojej ofercie wynajem systemów Tour Guide dla Biur Podróży  i nie tylko.
Dysponujemy najlepszym i najprostyszm systemem na rynku: Okayo WT300. Korzysta z niego wiele renomowanych Biur Podróży. Zestaw ten jest najczęściej wykorzystywany w turystyce przy organizacji pielgrzymek, wycieczek i różnego rodzaju wyjazdów grupowych.
System Tour Guide znakomicie sprawdza się w każdych warunkach. Może pracować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i w przestrzeni otwartej w pomieszczeniach wymagających zachowania ciszy jak i miejscach o dużym natężeni dźwięku   
Jego zaletami są: duży zasięg (około 150 m), prosta obsługa, zasilanie za pomocą baterii AA (bez konieczności ładowania). Dbając o jakość świadczonej usługi pracujemy wyłącznie przy użyciu słuchawek jednorazowych.
Zestaw  naładowany gotowy do użycia zostanie wysłany kurierem na wskazany adres i dzień przed użytkowaniem będzie pod wskazanym adresem. W przypadku pytań, wątpliwości, sugestii  czy też ceny wynajmu zestawu zapraszamy do kontaktu.