Pielgrzymka do Ojca Pio City Break Rzym Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie Wycieczka Neapol Monte Cassino Watykan Rzym Wycieczka do Wenecji Rzym i Sekrety Watykanu 5 Dni 52 Rocznica Śmierci Ojca Pio!Pielgrzymka do Włoch! Rzym i Sekrety Watykanu 4 Dni Odnowienie Ślubowania dla malżeństw w Rzymie
preload image preload image

Wspomnienie Ojca Pio

6 dni z wylotem z Warszawy

tylko 2490 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1870 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

6 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2090 PLN / os

Neapol Monte Cassino Watykan Rzym

6 dni z wylotem z Modlina

od 1950 PLN / os

Wenecja, 5 dni

5 dni, śniadania i obiadokolacje, wylot z Warszawy

od 2250 PLN / os      TERMINY na rok 2022!

Rzym i Sekrety Watykanu

5 dni z wylotem z Warszawy

od 1890 PLN / os

52 Rocznica Śmierci Ojca Pio! Pielgrzymka do Włoch.

8 dni z wylotem z Warszawa/Okęcie

od 2790 PLN / os

Rzym i Sekrety Watykanu

4 dni z wylotem z Warszawy

od 1690 PLN / os

Odnowienie Ślubowania dla malżeństw.

5 dni z wylotem z Warszawa-Okęcie

tylko 2190 PLN / os

Rzym – wielobarwny, Rzym jesienny, Rzym niezwykły, Rzym klasyczny, Rzym zabytkowy, Rzym z  jego bocznymi uliczkami,  ukrytymi dziedzińcami i zakamarkami, Rzym do którego prowadzą wszystkie drogi, Rzym jako otwarte muzeum, ośrodek gdzie kształtowała się historia nowożytnego świata, Rzym jako siedziba najwyższych władz kościelnych a także Rzym pachnący kawą, prawdziwą pizzą, lodami na placu Navona. O takim Rzymie marzą turyści przybywający do tego niezwykłego miasta….. miasta, które jest ciągle żywe, miasta, którego ulice posłużyły za scenografię do filmu „Rzymskie Wakacje”. Pokażemy wam to urokliwe i niepowtarzalne w  swoim stylu „Wieczne Miasto”.

Zwiedzane miejsca: Rzym, Watykan

Organizator zapewnia:

 • Przelot z Polski do Rzymu i z powrotem z linią lotniczą Alitalia  z lotniska Warszawa-Okęcie  z bagażem rejestrowanym 23 kg  i podręcznym  o wadze  8
 • Transport: lotnisko-hotel-lotnisko autokarem
 • 4 noclegi w hotelu *** w Rzymie przy komunikacji miejskiej
 • 4śniadania wzmocnione i 3 gorące obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne), plus jedna kolacja uroczysta z daniami kuchni włoskiej, winem i muzyką na żywo.
 • Ubezpieczenie podstawowe STANDARD: NNW, KL i bagażu gwarantowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe EVR z siedzibą w Monachium
 • Opłatę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego za każdego uczestnika wycieczki
 • Podatek VAT,
 • Opiekę polskiego licencjonowanego polskiego pilot


Termin i cena (5 dni, samolot):
11-15.11.2020  cena 1870    

Warunki płatności:
Przy podpisaniu umowy należy wpłacić 30% ceny wyjazdu. Następnie  dopłata do 100%  ceny najpóźniej do 30 dni przed planowanym terminem wylotu.

Środek lokomocji: Samolot

Skąd wyjazd: Lotnisko Warszawa-Okęcie

 

 

PROGRAM RAMOWY

1.Dzień 11.11.2020

Zbiórka uczestników na  lotnisku Warszawa-Okęcie w dniu 11.11.2020  na dwie godziny przed wylotem samolotu do Rzymu o godz.12.00  Przelot do Rzymu  Po przylocie do Wiecznego Miasta transfer do hotelu. Zakwaterowanie, następnie przejazd komunikacją miejską do Centrum Rzymu na Piazza di Spagna ze Schodami Hiszpańskimi. Spacer po wzgórzu Awentyn z widokiem na Circus Maximus oraz przejście do ust prawdy antycznego wykrywacza kłamstw w kościele Santa Maria in Cosmedin w pobliżu Forum Boarium. W godzinach wieczornych powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.   obiadokolacja i nocleg.  

2.Dzień: 12.11.2020

Po śniadaniu przejazd metrem do Watykanu. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich ze słynną Kapicą Sykstyńską, następnie wizyta we  wnętrzu Bazyliki św. Piotra z niezwykłym dziełem Michała Anioła Pietą a także  w Kaplicy św. Sebastiana miejscu spoczynku Jana Pawła II. Indywidualna modlitwa nad grobem Papieża Polaka. Następnie wyjście z Bazyliki na  plac św. Piotra z niezwykłą kolumnadą Berniniego
i Spiżową Bramą oraz słynnym oknem Pałacu Papieskiego. Wieczorem kolacja nad Tybrem w stylowej restauracji rzymskiej z daniami kuchni włoskiej, winem, muzyką na żywo. Po kolacji powrót do hotelu na nocleg.

3.Dzień 13.11.2020

Po śniadaniu przejazd do centrum Wiecznego Miasta. Zwiedzanie z przewodnikiem Koloseum ( od wewnątrz)-symbol cesarskiego Rzymu następnie Forum Romanum, Kapitolu-centrum Rzymu od starożytności, Ołtarza Ojczyzny z pomnikiem króla Wiktora Emauuela i grobem Nieznanego Żołnierza a także Placu Weneckiego. Przejście na Piazza Rotonda. Wejście do Panteonu-antycznej świątyni wszystkich bogów.
W godzinach popołudniowych zwiedzanie barokowego Rzymu w tym między innymi: Piazza Navona z fontanną Quatro Fiumi i małym palcem z monumentalną fontanną di Trevi, upamiętnioną w filmie „La Dolce Vita”. Spacer przez via del Corso do via Condotti słynnej ze sklepów „alta moda” a także kawiarni Cafe Greco. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4.Dzień 14.11.2020

Po śniadaniu przejazd komunikacją miejską do centrum Rzymu na Piazza del Popolo. Spacer na wzgórze Pincio, jedno z siedmiu wzgórz, zwane rzymskim Laskiem Bulońskim. Znajduje się tu punkt widokowy z którego roztacza się cudowna panorama miasta. Przejazd w okolice Bazyliki San Giovanni in Laterano. Zwiedzanie wnętrza następnie spacer po Zatybrzu słynnej dzielnicy miasta gdzie do dziś mówi się lokalnym dialektem. Czas wolny. Wieczorem powrót do hotelu na kolację i nocleg.

5.Dzień 15.11.2020

We wczesnych godzinach rannych wykwaterowanie z hotelu. Transfer autokarem na lotnisko i przelot do Polski ok godz.9.00. Wylot z Rzymu. Przylot na lotnisko Warszawa-Okęcie.  

 

Cena nie zawiera:

 • kosztów biletów wstępu do  Muzeów Watykańskich, Koloseum/Forum Romanum  do innych  zwiedzanych obiektów wraz z ich rezerwacjami,
 • przewodników miejskich po Rzymie i Watykanie,
 • biletów komunikacji miejskiej w Rzymie,
 • wypożyczenia systemu nagłaśniającego dla każdego uczestnika zarówno w Bazylice św. Piotra jak i po Wiecznym Mieście.
 • podatku miejskiego  w Rzymie  za każdego uczestnika wycieczki

  Razem:  125 Euro/os(każdy uczestnik wycieczki w/w kwotę opłaca u pilota we Włoszech)

 

 Uwagi:

 • kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od terminu i godzin przelotu ale wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane,
 • dopłata do pokoju jednoosobowego 400zł
 • spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Polsce,
 • transfery lotniskowe realizowane są autokarem natomiast przejazdy po Rzymie komunikacją miejską/lokalną.
 • w cenę wycieczki wliczony został  bagaż rejestrowan 23 kg  i podręczny o wadze nie przekraczającej 8 kgo wymiarach 55x40x20 cm (bagaż o w/w wymiarach mieści w luku bagażowym samolotu nad siedzeniami pasażerów)
 • Warunkiem przyjęcia zlecenia do realizacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% ceny wycieczki
 • Wycieczka będzie realizowana przez biuro przy minimum 25 uczestnikach

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci szczegóły. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres email lub numer telefonu.

 1. Zapytanie o:
 2. Osoba kontaktowa*
  To pole jest wymagane.
 3. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Telefon
  Invalid Input
 5. Informacje (preferowany termin, ilość osób itp)*
  To pole jest wymagane.
 6. Preferowana forma kontaktu
  Nieprawidłowe dane
 7. *
  To pole jest wymagane
 8. Kod Antyspam*
  Kod Antyspam
  OdświeżNieprawidłowe dane